Szablony otrzymała Wielka Brytania z wraz z nową pracownią Moodi-Wear. Do tej pracowni można dostać się przez zielony telefon, który od jakiegoś czasu dzwoni. Mi się nie udało jak wam się uda napiszcie.
PS: Nie którzy sprzedają te ubrania ale w baaardzo drogo.
1 grudnia 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz