1 grudnia 2009

Moodi-Wear -- Oczywiście nie dla polski

Szablony otrzymała Wielka Brytania z wraz z nową pracownią Moodi-Wear. Do tej pracowni można dostać się przez zielony telefon, który od jakiegoś czasu dzwoni. Mi się nie udało jak wam się uda napiszcie.
PS: Nie którzy sprzedają te ubrania ale w baaardzo drogo.

Brak komentarzy: