25 listopada 2009

Wyprzedaż DKNY i letniej kolekcji MISS SIXTY. I inne!





Hej! W StarPlazie obecnie jest wyprzedaż DKNY i letnia kolekcja MISS SIXTY. Po wyprzedaży zapewne znikną ze StarPlazy, więc jeśli ktoś lubi tą kolekcję niech się śpieszy jest okazja żeby kupić za pół ceny. Ja nie dopiero wykupię ss w następny poniedziałek może jeszcze będzie wyprzedaż.
EDIT: Wyprzedaż objęła inne sklepy takie jak RIO,WOILE itp.

Brak komentarzy: