27 listopada 2009

Świąteczny konkurs!!


Dzisiaj na stardoll pojawił się Gift-O-Meter czyli świąteczny konkurs. Jak sama nazwa wskazuje trzeba wydawać stardollary, aby otrzymać następujące prezenty : 1. Toreba musisz wydać chodź 1sd. ,aby ją otrzymać.
2. Bluzka z kokardką musisz wydać 10 sd.
3. Buty musisz wydać 20 sd.
4. Sukienka musisz wydać 50 sd.
5. Sukienka + buty musisz wydać 100 sd.
6. Wnętrze z DKNY musisz wydać 200 sd.


Brak komentarzy: