Widziałam już nową kolekcję DKNY która pojawi się tuż po zakończeniu wyprzedaży obecnej kolekcji. Kolekcja nowa będzie taka sobie. Nie będę zamieszczała obrazków ponieważ nie wiem czy ktoś wogle zaglądnął na bloga.
Hejka! Jestem monika1405. Jestem z Polski. Mam stardoll od 18 grudnia 2008 roku musiałam je założyć ponieważ na swoim starym koncie monika0096 zmieniałam adres e-meila i myślałam że przyjdzie mi ten link aby potwierdzić nowy e-mail ale do dzisiejszego dnia mi nie przyszedł i tamtego dnia założyłam sobie nowe konto.
Konto na stardoll: www.stardoll.com/member/monika1405
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz