30 listopada 2009

Da się przymierzyć!!

Nie wiem czy to błąd ale dziś przeglądałam sklep Antidote i jakoś przypadkiem wziełam już wykupioną dawną bluzkę i przymierzyłam nią potem resztę następnie poszłam do LE i tam też się da.

Brak komentarzy: